Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče

Ke správnému chodu webu je zapotřebí JavaScript.

Děkujeme.

Nadpis

Kariéra

Chironax, spol. s r.o prodej a servis zdravotnické techniky, přijme na HPP SERVISNÍHO TECHNIKA

Náplň práce:
•  Předávání nových přístrojů zákazníkům
•  Zaškolování obsluh
•  Montáže nových přístrojů
•  Servisní zásahy u zákazníků
•  Pravidelné provádění bezpečnostně technických kontrol

Požadujeme:
- ŘP skupiny B, uživatelskou znalost práce na PC
- samostatnost a časová flexibilita
- vzdělání v oboru elektro

Nabízíme:
•  Zázemí stabilní firmy
•  Práci v sehraném kolektivu
•  Zajímavé finanční ohodnocení
•  Proplacení cestovného
•  Příspěvek na stravu (stravenky)
•  Nástup možný ihned

Pro účast ve výběrovém řízení zasílejte své životopisy na adresu kriz@chironaxbrno.cz
Na osobní pohovory budou zváni účastníci, kteří postoupí ve výběrovém řízení do dalšího kola.